9285 ONSERNONE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9285 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | FLAMED+BRUSHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |